Siyasi partilerin milletvekili aday listesi

Yüksek Seçim Kurulu’nun 2015/573 sayılı kararı gereği 24 Haziran 2018 Pazar günü yapılacak olan 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimine, partilerinin ve bağımsız adayların belirtilen seçim çevrelerinde seçime katılacaklarına dair Milletvekili Genel Seçimi geçici Adana aday listesi yayınlandı.
Bu haber 2018-05-26 21:00:55 eklenmiş ve 77 kez görüntülenmiştir.

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

 

1 JÜLİDE SARIEROĞLU YÜKSEK SERBEST/ÖZEL

2 TAMER DAĞLI YÜKSEK EKONOMİST / İKTİSATÇI

3 MEHMET ŞÜKRÜ ERDİNÇ YÜKSEK AVUKAT

4 AHMET ZENBİLCİ YÜKSEK YÖNETİCİ - KAMU

5 ABDULLAH DOĞRU YÜKSEK SERBEST/ÖZEL

6 SEVİL CAN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL

7 MUHAMMED AKSOY YÜKSEK SERBEST/ÖZEL

8 MEHMET AKİF DOSTBİL YÜKSEK MUHABİR

9 RAMAZAN ÇIRAK YÜKSEK AVUKAT

10 EROL KAHRAMAN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL

11 REŞAN ARLIER YÜKSEK SERBEST/ÖZEL

12 NECİP FAZIL CENGİL YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR

13 MEHMET GAZİOĞLU ORTA SERBEST/ÖZEL

14 MUHAMMED ZEKİ AÇ YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

15 ZEKERİYE YILDIZOĞLU YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR

 

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ 

1 MUHARREM VARLI YÜKSEK SERBEST MESLEK

2 AYŞE SİBEL ERSOY YÜKSEK ECZACI

3 CAHİT ÖZTOK ORTA İŞADAMI

4 YUSUF BAŞ YÜKSEK EMEKLİ

5 MUSTAFA İZGİOĞLU ORTA İŞLETMECİ

6 ÇAĞRI ŞAHİN YÜKSEK MEMUR

7 FİRDES CİNGÖZLER ORTA İŞLETMECİ

8 YEŞİM AKKAŞ YÜKSEK ECZACI

9 ARZU BÜYÜKNACAR ORTA İŞKADINI

10 DİREN ÖZGÜL YÜKSEK AVUKAT

11 AZİZ SÖKMEN YÜKSEK MEMUR

12 MEHMET ŞAHİN YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR

13 NESLİHAN GÖK YÜKSEK EKONOMİST

14 MUSTAFA EREN ORTA İŞADAMI

15 HASAN ÇALIŞ ORTA İŞADAMI

 

HÜR DAVA PARTİSİ

 

1 VEDAT TURGUT YÜKSEK SERBEST

2 SALİH DEMİR ORTA SERBEST

3 VEYSİ SONKAYA YÜKSEK SERBEST

4 MURAT TEMUR ORTA SERBEST

5 YILDIRAY KORKUTAN YÜKSEK SERBEST

6 YUSUF YAMAN ORTA ESNAF

7 HÜSEYİN AYAYDIN ORTA ESNAF

8 MUSTAFA YAVUZ YÜKSEK AVUKAT

9 HAKAN ÖZBAY YÜKSEK AVUKAT

10 YILMAZ GEÇER YÜKSEK İŞÇİ

11 MUSTAFA ÇİÇEK YÜKSEK SERBEST

12 ABİDİN SERİN YÜKSEK EMEKLİ

13 HANİFİ ÖZOĞUL İLK ESNAF

14 ÖMER ERKUŞ YÜKSEK TEKNİKER

15 SEDAT SOL İLK SERBEST

 

 

 

VATAN PARTİSİ (İŞÇİ PARTİSİ)

 

1 HAYRETTİN ÇAVUŞOĞLU YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR

2 HATİCE NESRİN KILIÇAY YÜKSEK AVUKAT

3 EROL SEZGİNLER ORTA ESNAF

4 GÜLŞAH TİRENG YÜKSEK KİMYA TEKNİKERİ

5 CEZMİ GÜRLEN ORTA FIRINCI

6 ALİ YAĞRI ORTA EMEKLİ

7 BAHADIR BERKYEZ YÜKSEK ZİRAAT MÜHENDİSİ

8 AYŞE ÇELLİK YÜKSEK EMEKLİ ÖĞRETMEN

9 VAHİDE BUDAK ORTA EV HANIMI

10 EMİRALİ YILMAZ ORTA EMEKLİ

11 DEMET UĞUR YETKİN YÜKSEK HALKLA İLİŞKİLER

12 YALÇIN SEMİR AKARSU ORTA ÖĞRENCİ

13 FAYSAL ÖZCAN YÜKSEK EMEKLİ MALİYE UZMANI

14 ABDURRAHİM KÖYLÜ YÜKSEK EMEKLİ İLKÖĞRETİM MÜFETTİŞİ

15 EYLÜL KAYA ORTA ÖĞRENCİ

 

 

 

HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ

 

1 TULAY HATIMOĞULLARI ORUÇ YÜKSEK SİYASETÇİ

2 KEMAL PEKÖZ YÜKSEK SİYASETÇİ

3 SEVER UZUN İLK SİYASETÇİ

4 BARIŞ KARABIYIK YÜKSEK ANTRENÖR

5 SONGÜL AYDIN ORTA SİYASETÇİ

6 HATİCE KAVRAN YÜKSEK SERBEST

7 BERİTAN ÖNEN YÜKSEK SİGORTACI

8 AHMET KILIÇ YÜKSEK EMEKLİ

9 ROZERİN TOSUN ORTA ÖĞRENCİ

10 İBRAHİM YAKUT ORTA EMEKLİ

11 TÜRKAN BAKIR İLK İŞSİZ

12 MEHMET EDİP ÇAÇAN İLK SERBEST

13 ZOZAN EFETÜRK ORTA ÖĞRENCİ

14 CEMİLE TAY ORTA SERBEST

15 DENİZ VAROL ORTA ÖĞRENCİ

 

CUMHURİYET HALK PARTİSİ

 

1 AYHAN BARUT YÜKSEK ZİRAAT MÜHENDİSİ

2 ORHAN SÜMER ORTA İŞ İNSANI

3 MÜZEYYEN ŞEVKİN YÜKSEK JEOLOJİ YÜKSEK MÜHENDİSİ

4 BURHANETTİN BULUT YÜKSEK ECZACI

5 RIZA METE YÜKSEK DOKTOR

6 OYA TEKİN YÜKSEK AVUKAT

7 OSMAN BERKE DUVAN YÜKSEK PLANLAMA UZMANI

8 ERTAN KARAOĞLU ORTA İŞ İNSANI

9 MUSTAFA KEMAL ÖZKAN YÜKSEK DOKTOR

10 BÜLENT ÖĞRÜ YÜKSEK İNŞAAT MÜHENDİSİ

11 BÜLENT MARAKLI YÜKSEK AVUKAT

12 BERFU SALICI YAKIT YÜKSEK AVUKAT

13 SIDIKA HALICIOĞLU İLK SERBEST/ÖZEL

14 ONUR AKPINAR YÜKSEK DOKTOR

15 ÖZGÜR ULAŞ ILGIN YÜKSEK İŞ İNSANI

 

SAADET PARTİSİ

 

1 MUHAMMET ÇELEBİ KEYHIDIR ORTA SERBEST

2 AHMET BEYAZ ORTA YÖNETİCİ

3 AYŞE TOPAL YÜKSEK EĞİTİMCİ

4 SÜLEYMAN ŞENOGUL YÜKSEK SERBEST

5 İBRAHİM ŞAHİN YÜKSEK EMEKLİ

6 MUSTAFA ÇEKİLARIZ ORTA İNŞAATÇI

7 CUMA ŞAHİN ORTA YÖNETİCİ

8 YASEMİN KAPUKAYA YÜKSEK YAYINCI

9 SELİM BİLGEN YÜKSEK İŞ ADAMI

10 ABDULLAH KAYA ORTA MÜTEAHHİT

11 İBRAHİM KARA ORTA SERBEST

12 CENGİZ KAYADAN YÜKSEK EMLAKÇI

13 OĞUZ GÜÇÜK ORTA TURİZİMCİ

14 ABDULLAH ÜMMETOĞLU ORTA ESNAF

15 UĞUR MURAT BUĞDAY ORTA SERBEST

 

İYİ PARTİ

 

1 İSMAİL KONCUK YÜKSEK ÖĞRETMEN

2 MEHMET METANET ÇULHAOĞLU YÜKSEK DİŞ HEKİMİ

3 ALİ AYDIN YÜKSEK KARA HARP OKULU

4 NİHAL AĞCA YÜKSEK DANIŞMAN

5 RECAİ MERCİMEK ORTA SERBEST MESLEK

6 SİNEM ULUDAMAR YÜKSEK İŞ KADINI

7 MEHMET SERTAÇ DURAK YÜKSEK SERBEST MESLEK

8 VEDAT SABANCI YÜKSEK MÜHENDİS

9 EREN ÖZER YÜKSEK İŞ ADAMI

10 HAMZA GÜLTEKİN YÜKSEK AVUKAT

11 ŞULE TÜDEŞ YÜKSEK AKADEMİSYEN

12 ERCAN ATALAY YÜKSEK DOKTOR

13 ALİ KABAKLI ORTA TARIM

14 SİBEL ÇAKMAK YÜKSEK MÜŞAVİR

15 İLKER KILINÇ YÜKSEK MÜHENDİS

 

BAĞIMSIZ

 

TUĞÇE SEZEN GEDİK YÜKSEK EKONOMETRİ

 

MUSTAFA SÜHA AŞLAMACI YÜKSEK ÇİFTÇİ

ETİKETLER : Adana Milletvekili aday listesi
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Siyaset haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -

Anket
Adana Belediyelerinden Hangisinin İcraatlerini Daha Çok Beğeniyorsunuz ?
Seyhan Belediyesi
Çukurova Belediyesi
Ceyhan Belediyesi
Kozan Belediyesi
Pozantı Belediyesi
İmamoğlu Belediyesi
Saimbeyli Belediyesi
Aladağ Belediyesi
Feke Belediyesi
Adana Büyükşehir Belediyesi
Yüreğir Belediyesi
Sarıçam Belediyesi
Yumurtalık Belediyesi
Karataş Belediyesi
Tufanbeyli Belediyesi
Karaisalı Belediyesi

Adana doruk Gazetesi
© Copyright 2013 Tüm hakkı www.adanadoruk.com'a aittir..
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
Work and Travel
Yurtdışı Eğitim
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
Öneriler
Öneriler