“Sözlü sadece bizim değil, tüm Adana’nın adayıdır!”

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, yerel seçim çalışmasını Saimbeyli’de düzenlediği ilçe başkanları toplantısında başlattı. Avcı, önemli mesajlar verdi.
Bu haber 2018-09-09 17:22:48 eklenmiş ve 181 kez görüntülenmiştir.

 “Hüseyin Sözlü Bey; milliyetçi, üretken belediyecilik adına kendisini ispat etmiş değerli bir şahsiyettir. Çalışkandır, üretkendir, cesurdur, enerjiktir, zekidir, zorluklara karşı dayanıklıdır. Hizmet noktasında partizanlığa değil, insanın ihtiyacına öncelik veren nadir bir yöneticidir. Adana’nın çok çektiği kurumlar arası çatışmaya son vermiştir; herkesle barışıktır ve Adana için büyük bir şanstır. Dolayısıyla Hüseyin Sözlü, sadece Milliyetçi Hareket Partisi’nin değil, tüm Adana’nın adayıdır; böyle görülmelidir. Esasen bu konuda sağdan-sola her kesimi, her sosyal dilimi temsil eden büyük bir uzlaşının olacağını görüyor ve bunu arzu ediyoruz.”

 Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, “Hüseyin Sözlü sadece Milliyetçi Hareket Partisi’nin değil, tüm Adana’nın adayıdır; böyle görülmelidir.” dedi.

BAHÇELİ VE MHP’NİN FEDAKÂRLIKLARI

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, aylık olağan ilçe başkanları toplantısını gerçekleştirdiği Saimbeyli ilçesinde yerel seçim çalışmalarını başlattı. MHP Saimbeyli İlçe Başkanı Abdullah Esentürk’ün ev sahipliği yaptığı toplantıda ilçe başkanları hazır bulundu. İl Divan Kurulu Üyelerinin yanı sıra Saimbeyli Belediye Başkanı Mustafa Şahin Gökçe’nin de katıldığı toplantıda MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, MHP’nin ve Lider Devlet Bahçeli’nin Türkiye için büyük fedakârlıklara katlandığını anlattı.

“HAREKETİN MENSUPLARI OLMAKTAN GURURLUYUZ”

Avcı “Her şart altında ‘Önce ülkem ve milletim’ diyen Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli; feraset ve basiretle devletimize, Milletimize ışık tutarken, cesaretle attığı adımlarla da milli umudu diri tutmuş, siyasi ahlak ve devlet adamlığı noktasında ise daima takdir edilmiştir. Bizler de, her zaman iftihar ettiğimiz, her zaman göğsümüzü kabartan bir Liderin emrinde böylesine kutlu bir Hareketin mensupları olmaktan son derece mutluyuz, gururluyuz.” şeklinde konuştu.

“ADANA’MIZA HAYIRLI OLSUN”

Henüz adayların belirlenmemiş olmasına rağmen tüm ilçelerde belediye başkanlıkları için mutlak başarıya yoğunlaştıklarını söyleyen Avcı, Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimine ilişkin ise şunları ifade etti:

“Büyükşehir Belediye Başkanlığı için söz kesildi, nişan takıldı. 2019 Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde mevcut Belediye Başkanımız Hüseyin Sözlü Bey, tekrar adayımızdır. Bunu Sayın Genel Başkanımız ifade etmiştir. Bu kararın Adana’mıza, hemşehrilerimize, tüm vatandaşlarımıza, teşkilatlarımıza ve Hüseyin Sözlü beye hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum.”

“ADANA ARTIK KABUĞUNU KIRDI”

Avcı, şöyle devam etti:

“Bu vesileyle ifade etmek gerekir ki; Adana, tarihinin en yoğun hizmet üretme ve en fazla hizmet sunma imkânına kavuşmuş, devasa eserler bir bir hayata geçirilmiştir ve bu devam etmektedir. İlçe belediyelerimizin, başta ASKİ olmak üzere Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı birimlerin kırsal kalkınmadan, altyapıya, eğitime, spora, sağlığa, sosyal hizmetlere varıncaya dek sayısız alanda ortaya koyduğu icraatları, basın bültenlerine bile sığmamaktadır. Bu inkâr edilemez bir gerçektir. Sözlü dönemiyle Adana artık kendi potansiyelinin farkına varmış, kabuğunu kırmıştır.”

“BÜYÜK BİR UZLAŞI OLACAĞINI GÖRÜYORUZ”

Hüseyin Sözlü’nün Adana için bir şans olduğunu belirten Avcı “Hüseyin Sözlü Bey; milliyetçi, üretken belediyecilik adına kendisini ispat etmiş değerli bir şahsiyettir. Çalışkandır, üretkendir, cesurdur, enerjiktir, zekidir, zorluklara karşı dayanıklıdır. Hizmet noktasında partizanlığa değil, insanın ihtiyacına öncelik veren nadir bir yöneticidir. Adana’nın çok çektiği kurumlar arası çatışmaya son vermiştir; herkesle barışıktır ve Adana için bir şanstır. Dolayısıyla Hüseyin Sözlü, sadece Milliyetçi Hareket Partisi’nin değil, tüm Adana’nın adayıdır; böyle görülmelidir. Esasen bu konuda sağdan-sola her kesimi, her sosyal dilimi temsil eden büyük bir uzlaşının olacağını görüyor ve bunu arzu ediyoruz.”

 

ETİKETLER : MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı yerel seçim çalışması Saimbeyli Sözlü Adana adayı
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Siyaset haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -

Anket
Adana Belediyelerinden Hangisinin İcraatlerini Daha Çok Beğeniyorsunuz ?
Seyhan Belediyesi
Çukurova Belediyesi
Ceyhan Belediyesi
Kozan Belediyesi
Pozantı Belediyesi
İmamoğlu Belediyesi
Saimbeyli Belediyesi
Aladağ Belediyesi
Feke Belediyesi
Adana Büyükşehir Belediyesi
Yüreğir Belediyesi
Sarıçam Belediyesi
Yumurtalık Belediyesi
Karataş Belediyesi
Tufanbeyli Belediyesi
Karaisalı Belediyesi

Adana doruk Gazetesi
© Copyright 2013 Tüm hakkı www.adanadoruk.com'a aittir..
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
Work and Travel
Yurtdışı Eğitim
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
Öneriler
Öneriler