vibratör   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   saç bakım   jartiyer takımı   sex shop   işitme cihazı  

15 Yıl Hüseyin Başkan’la Adana’yı Yöneteceğiz!!!

Röportaj: Fatoş Tekbaş MHP’li Büyükşehir Belediye Başkanvekili Murat Cevheri Bucak’a; “Neden herkes sizin üzerinize geliyorlar sorusuna”, “Öyle mi, neden benim haberim yok. Açıkcası benim üzerime gelen yok. Kendini gazeteci sananlar geliyor, gerçek gazeteciler değil, şantajcılar geliyor. Şantajcılar ve Fetöcüler geliyor.
Bu haber 2016-05-17 11:52:17 eklenmiş ve 805 kez görüntülenmiştir.

Biz işimizi yapıyoruz, işimize bakıyoruz.  Bizim işimiz Adana’ya nasıl daha iyi hizmet ederiz ona bakarız. Biliyorsunuz iş yapanlar eleştirilir, meyve veren ağaç hep taşlanmıştır… Başkan Hüseyin Sözlü’nün yaptığı hizmetler göz önünde. Kısa zamanda çok iş yapıldı, bu görülmeli.”

 

MHP’li Yüreğir ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi ve aynı zamanda Büyükşehir Meclis Başkanvekili olan Murat Cevheribucak Doruk gazetesi’ne konuştu: “Biz yolumuza bakıyoruz, attıkları taş ancak kurbağıyı ürkütebilir. Biz asla zalimlere, boyun eğmeyeceğiz. Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü MHP’ye Belediye başkanlığını kazandırmıştır. Arkasında kitleler var, 430 bin oy almış bir insanı iki yılda yıpratmak, kimsenin haddi değildir. Eleştirilere kapımız açık, ama bel altı, iddia gibi haberler karşısında da asla susmayacağız, attıkları iftirada boğulurlar inşallan. Biz önümüze bakıyoruz... Biz 7/24 Adana’ya nasıl hizmet ederiz, diye kafa patlatıyoruz” diye konuştu.

 

Bütün gözlerin çevrili olduğu Meclis Başkanvekili Cevheribucak’la konuşmak çok zor. Randevu istemek daha da zor. Çünkü odasına giren girene… Üç günün sonunda bunu başardık. Fazla konuşmayı sevmiyor, az ve öz konuşuyor, lafı evirip çevirmiyor direk söylüyor. Gözlemlediğimiz kadarıyla Cevheribucak, bütün meclis üyeleri ile arası çok iyi, hepsiyle çok samimi, zaman zaman yanaklarından öpüyor, zaman zaman gazeteci Mehmet Barlas’ın  Başbakan Erdoğan’ın yanağını okşadığı gibi, Cevheribucak’ta meclis üyelerine dokunuyor, yanaklarını sıkıyor, yeri geliyor öpüyor, gönlünü alıyor. Hepside onunla konuşmak için, adeta sıraya giriyor. Nede olsa Başkan Hüseyin Sözlü’nün çok güvendiği, itimat ettiği bir isim Murat Cevheribucak.

 

Murat Cevheribucak ismine Adana yabancı değil. Uzun yıllar Doğru Yol Partisi’nde İl Gençlik Kolları Başkanlığı, Yüreğir İlçe Başkan Yardımcılığı, il Yönetim Kurulu Üyeleğini yaptı. Aynı zamanda bir işadamı olan Murat Cevheribucak siyaseti ve işi bir arada yürüttü. 2014 yılında akrabası olan MHP’li Hüseyin Sözlü’nün yanında yer alarak, seçimlerde çalıştı. Murat Cevheribucak meclis üyeleğine seçildikten sonra Lokman Hekim Sulama Birliğinden istifa etti. Başkan Hüseyin Sözlü ile meşekkatli yolu seçerek, sorumluluk aldı. Uzun ve ince bir yolda, Adana’ya kalıcı hizmetler vermek için ekibin ilk sırasında yerini aldı.

 

Özgeçimişi  

Adana’nın Yüreğir ilçesi, Geçitli mahallesinde dünyaya  geldi. Anne ve babasına göre 1967, resmi kayıtlara göre  ise 1970 doğumlu. İlk, orta ve liseyi Adana’da, Üniversiteyi Eskişehir  Kamu Yönetimi İşletme okudu, yarım bıraktı. Evli  ve iki erkek çocuk babası. 17 Yıl  Lokman Hekim Sulama Birliği Başkanlığını yürüttü. Siyasete 1990 yılında Doğru Yol Parti’sinde başladı. il Gençlik Kolları Başkanlığını, Yüreğir ilçe  Başkan Yardımcılığı, ve İl Yönetim Kurulu  Üyeliğini yaptı. 2014 Yılında MHP Yüreğir ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi oldu. Ayrıca Büyükşehir Meclis Başkanvekili.

 

Doruk: Siyasete ne zaman, nerede başladınız, ben biliyorum ama, bilmeyenler için soruyorum?

 Cevheribucak: Siyasete aslında 1990 yılında başladım, faal olarak 1991. 1995 yılında da Gençlik Kolları İl Başkanlığı,  Yüreğir ilçe il ikinci başkanlığı ve il yönetimi kurulu üyeliği yaptım.

 

Doruk: Sizin saf değiştirdiğiniz, geçmişinizde Doğru Yol Partili olduğunuz suçlayıcı bir şekilde vurgulanıyor, ilk parti değiştiren siz misiniz?

 Cevheribucak: Biz Türkiye’de ne ilk, nede son parti değiştireniz. Partimiz aday çıkarmadığı için adayları olmadığı için, artı Hüseyin Sözlü akrabam olduğundan dolayı, kendisinin yanında olmak, bir görev olduğu için, insan hısım ve akrabasının yanında olmak zorunluluğu vardır. Bizde Sayın başkanımızın yanınıda siyasete devam ediyoruz.

 

Doruk: Bu konuyu biraz açar mısınız?

Cevheribucak: Yazılan çizilenlere itibar etmeyin, son 20 yıldaki Adana siyasetine bir bakın, kim nerede siyaset yapıyordu, şimdi nerede siyaset yapıyor? Bir ölüler ve bir de deliler fikir değiştirmez… 

Kaldı kı çok sık kulvar değiştirmiş değiliz… Herkes bizim kim olduğumuzu ne olduğumuzu çok iyi bilir.

Doruk: Hüseyin Sözlü ile organik bağınız nedir?

Cevheribucak: İki kızkardeşlerin torunlarıyız biz. Hem anadan, hem babadan. iki taraflı akrabayız, kız alıp kız verdik. Hem kan bağımız, hem hısımlılığımız var.

 

Doruk: Neden herkes sizin üzerinize geliyor?

Cevheribucak:  Öyle mi, neden benim haberim yok.

 

Doruk: Valla yazılanlara bakılırsa, duymamış olmanız mümkün değil…

Cevheribucak: Açıkcası benim üzerime gelen yok.  Kendini gazeteci sananlar geliyor, gerçek gazeteciler değil, şantajcılar geliyor.  Şantajcılar ve fetöcüler geliyor.  Biz işimizi yapıyoruz, işimize bakıyoruz. Bizim işimiz Adana’ya nasıl daha iyi hizmet ederiz, ona bakarız. Biliyorsunuz iş yapanlar eleştirilir, meyve veren ağaç hep taşlanmıştır… Sayın Başkan Hüseyin Sözlü’nün yaptığı hizmetler göz önünde. Kısa zamanda çok iş yaptı, asıl bunlar görülmeli. Bunlar konuşulmalı.”

 

Doruk: Meclis Üyesisiniz, kentin sorunlarını biliyorsunuz, masanın her iki tarafındasınız, bu nasıl bir duygu?

Cevheribucak: Masanın iki tarafından olmanın kentin sorunlarını birebir bildiğimiz için, gerektiği anda, müdahaleleri anında yapma şasını buluyoruz.  İnşallah Sayın Başkan’ın ekibinde 15 yıl daha Adana’yı hep beraber yöneteceğiz.  Başkan halkın içinde, halk başkanını yanında. Biz başkanın emirleri doğrultusunda Adana için ne iyi, onu yapmanın peşindeyiz. Herkes şunu iyi bilmeli. Hüseyin Sözlü başkanımız ekip ruhuna inanır, insanların önünü açar, projelere destek verir, yeni fikirler onu heyecanlandırır. Hizmet anlamında egosu sıfırdır. Çalışma arkadaşlarına çok değer verir. Büyükşehir Belediyesi bir zamanlar başbakanın dediği gibi tüccar mantığı ile yönetiyor. Daha ne olsun?

 

Doruk: Bütün meclis üyeleriyle aranız çok iyi, herkesle ilişkileriniz çok iyi, bu nereden kaynaklanıyor.

Cevheribucak: Aram hepsiyle iyi.  İnsanlarla aram  hep iyi oldu. Onlara değer veririm. Kitabımız Kur’an’da Allah, yaratılmışların en şereflisini insan yarattı,  diğerini siz tamamlayın. Ben rahmani tarafındayım bu işin. İnsanlara hep olumlu bakıyorum.

 

Doruk: Biliyorum işiniz çok, son olarak ne söylemek istersiniz…  

Cevheribucak; Büyük insanlar büyük işlerle uğraşır, küçük insanlar ancak dedikodu makenizmasını çalıştırır, bizim böyle boşa harcayacak bir enerjimiz yok. Zamanımızda yok. Bize ayak bağı olmasınlar yeter. Bizde insanız, beşeriz, şaşarız, hatada yaparız, uyarıcı, yapıcı eleştirilere hep açağız. Başkanda öyle,  işkembeden atmak olmaz… Bu meclis niye var? Kararları sizde görüyorsunuz çalışan bir meclis var, bütün kararlar orada alınıyor, icra makamı da Başkan Hüseyin Sözlü… bunun gizlisi saklısı olur mu? TBMM’sini düşünün, kararlar mecliste alınır, hükümet kanadı yürütme bu işi götürür.

Hüseyin Sözlü Adana Büyükşehir Belediye Başkanı. 430 bin oy alarak bu koltuğa oturdu.  Herkes bu bilinçte olmalı. Herkes saygılı olmalı. Halk onun yanında, zaten onu güçlü yapan da bu… Biz haktan ve halktan yanayız. Allah bizim yanımızda, bundan şüphem yok. Doğrular asla saklanamaz, ergeç ortaya çıkar...

 

ETİKETLER : Fatoş Tekbaş Doruk Gazetesi www.adanadoruk.com MHP'li Meclis Başkanvekili Murat Cevheribucak ve Hüseyin Sözlü
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Yaşam haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Adana Belediyelerinden Hangisinin İcraatlerini Daha Çok Beğeniyorsunuz ?
Seyhan Belediyesi
Çukurova Belediyesi
Ceyhan Belediyesi
Kozan Belediyesi
Pozantı Belediyesi
İmamoğlu Belediyesi
Saimbeyli Belediyesi
Aladağ Belediyesi
Feke Belediyesi
Adana Büyükşehir Belediyesi
Yüreğir Belediyesi
Sarıçam Belediyesi
Yumurtalık Belediyesi
Karataş Belediyesi
Tufanbeyli Belediyesi
Karaisalı Belediyesi

Adana doruk Gazetesi
© Copyright 2013 Tüm hakkı www.adanadoruk.com'a aittir..
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Portalı
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Öneriler
İp Tv
Öneriler
sex shop

seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   seks shop   sex shop   sex shop   sex shop   seks shop istanbul   sex shop   iç giyim   saç bakım   işitme cihazı   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otel fiyatları   sinop otel tavsiye   فرمتجر الجنس   فروشگاه جنسی   فروشگاه جنسی   هزاز   вибратор   секс-шоп   متجر الجنس اسطنبول