301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Astroloji

 

 

Akrep 2021-10-16
Bugün sevgi ve şefkat isteğiniz oldukça yoğun olabilir, ailenizden bu anlamda destek görmek isteyebilir ve beklediğinizi bulamayınca modunuz düşebilir. Ayrıca eğitimle ilgili konular gündeminizde. Bu konuda başlatıcı enerji sizinle birlikte, denemekten vazgeçmeyin.
Aslan 2021-10-16
Finansal harcamalarınızın artış gösterdiğini fark edip gelir gider dengesi kurmaya çalıştığınız bir gün olabilir. Maddi kazançlarınızı arttırmanız gereken bu dönemi yoğun çalışarak geçirebilirsiniz. İlişkinizde ani iniş çıkışlar yaşayabileceğiniz bugün kırıcı olmamaya dikkat etmelisiniz.
Balık 2021-10-16
Partneriniz ile olan ilişkide dengede kalmakta zorlanabilirsiniz. İlişkinizde karşı tarafa güven duymalı ve ona da aynı şekilde güven vermelisiniz. Kırıldığınızı alındığınız veya hassas olduğunuz konuları dile getirirseniz uyum yakalama noktasında daha hızlı çözüme kavuşabilirsiniz.
Başak 2021-10-16
Kardeşlerinizle olan diyaloglarınızda sözcüklere fazla takılabilirsiniz. Konuşmalarına sizin kadar hassasiyet göstermediklerini unutmamalısınız. Bu kadar hassas olmamalısınız yoksa her daim kırılan taraf siz olmaya devam edersiniz. Özellikle böyle durumlarda ani çıkışlarda bulunmamaya çalışın.
Boğa 2021-10-16
Komşularla küçük tartışmalar yaşayabilirsiniz. Olayları büyütmeden tatlıya bağlamaya çalışmalısınız. Ufak tefek sorunları ego ve gurur yapmamalı ve iletişim konusunda daha özgür olmalısınız. Maddi kaynaklarınızla ilgili problem yaşamamak için harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.
İkizler 2021-10-16
Güne öfkeli başlayabilirsiniz. Çevrenizin ve çevresel faktörlerin hayatınıza çok fazla müdahil olması sizi farkında olmadan çok yıpratabilir. Size kendinizi değersiz gibi hissettiren insanları hayatınızdan uzaklaştırmalısınız. Özellikle böyle zamanlarda yalnız kalmak ve kendinizi dinlemek size iyi gelecektir.
Koç 2021-10-16
Çevrenize verdiğiniz değerleri sorguladığınız bir gün olabilir. Verdiğiniz değerin karşılığını göremiyor olmak sizi üzerken yeni kararlar almanıza da sebep olabilir. Omuzunuzdaki yüklerin sizi aşağı doğru çekmesine müsaade etmeyin. Hissettiklerinizi çevrenizle paylaşmak sizi rahatlatacaktır.
Kova 2021-10-16
İletişim konuları gündeminizi yoğun tutabilir. Arkadaşlık ilişkilerinizde sivrilmemeye ve alttan almaya çalışarak yapıcı olmaya çalışın. Bugün merak ettiğiniz konularla ilgili araştırma yapabilir ve bu konuda uzmanlık almak için gerekli yerlere başvuruda bulunabilirsiniz. Zaman sizden yana…
Oğlak 2021-10-16
Sağlığınıza gereken önemi göstermiyorsunuz. Yoğun çalışma temponuzdan feragat ederek kendinize özen göstermelisiniz. İşinize verdiğiniz değeri sağlığınıza da vermelisiniz. Bugün iş arkadaşlarınızla gergin diyaloglar kurmaktan çekinmeli ve kalp kırmamaya özen göstermelisiniz.
Terazi 2021-10-16
Komşularınızla iyi ilişkiler kurmanız sizin sevilip sayılmanıza sebep oluyor. O yüzden her zaman kapınız çalınıp hal hatır sorulabilir ama bazen bu durumdan rahatsız olabilirsiniz. Böyle anlarınız olduğunda ani çıkışlar içinde olmadan tatlı dille konuları kapatın her ne olursa olsun kimseyi hiçbir zaman kırmamaya özen gösterin.
Yay 2021-10-16
Sosyal çevrenizden izole olmak isteyebileceğiniz bir gün içerisinde olabilirsiniz. Yalnızlık hissini çok yoğun hissedebilir ve herkese karşı bir mesafe koyabilirsiniz. İlişkiniz günün kurtarıcısı olabilir, partnerinize karşı düşündüklerinizi ve hissettiklerinizi dile getirirseniz ondan gerekli ilgi ve şefkati görebilirsiniz.
Yengeç 2021-10-16
İkili ilişkilerde üslubunuza ve davranışlarınıza dikkat etmeniz gereken bir gün. Kardeşlerinizle aranız limoni olabilir. Aileniz bunun için üzerinize baskı kurarak aranızı yapmaya çalışabilir. Ebeveynlerinizin sözüne önem verin ve konuşarak bütün her şeyi tatlıya bağlayın. Konuşulması gerekenleri konuşmak ve hassasiyetlerinizi dile getirmek sizi daha anlaşılır kılacaktır.

 

 

Kaynak: 2021-10-16

 

Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Adana

Güncelleme: 15.10.2021
İmsak
Sabah
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Arşiv Arama
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

Haber Yazılımı